Školení

Pro toto školení nejsou v současnosti vypsány žádné termíny

GEL POLISH nové generace

Img

V praktických ukázkách uvidíte aplikaci nové formule systému GEL POLISH a rychlou manikuru HYBRID ONE PHASE. Školení je pouze pro nehtové designérky (musíte předložit certifikát o absolování rekvalifikačního kurzu). Zakončení školení mezinárodním cerfifikátem Indigo Nails Lab.

Pro toto školení nejsou v současnosti vypsány žádné termíny

Akvarelová malba

Img

Akvarelová malba má původ v umění starého Egypta,kde význačné osobnosti byly malovány na svitky papyru. Později se podobné znaky vyskytují ve středověkých rukopisech a přetrvávají až do období renesance. Akvarel je malba,při které se používá barva rozpustná ve vodě (vodová barva). Maluje se na různé povrchy,nejčastěji se používá papír,plast nebo kůže,látka,dřevo,plátno. Vodová barva ne zcela kryje a tak podklad obvykle prosvítá. Speciální technika malby spočívá v nanášení barvy na navlhčený podklad,případně nezavadlou barvu.Barvy se rozpíjejí a vytvářejí pozoruhodný efekt. Není potřeba modelky,školení se provádí na tipech. Školení je zakončeno certifikátem. S SEBOU: akvarelové barvy,štětec na akvarelovou malbu,štětec na tenké linie č.003. Je možné si předem objednat barvy a štětce.

Pro toto školení nejsou v současnosti vypsány žádné termíny

Gelový systém

Img

Na prezentaci "Gelový systém" se dozvíte o gelech firmy INDIGO Nails. Lab., jejich vlastnostech a využití. Předvedu praktické ukázky, jak s gely pracovat.Budete mít možnost gely vidět a vyzkoušet si např.jejich hustotu,krycí schopnost kamuflážních gelů,... A opět si zde budete moci zakoupit materiály INDIGO Nails.Lab. Školení je pouze pro PROFESIONÁLNÍ DESIGNÉRKY (musíte předložit cetifikát o absolvování rekvalifikačního kurzu). Zakončení školení mezinárodním certifikátem Indigo Nails Lab.

Pro toto školení nejsou v současnosti vypsány žádné termíny

Svatební nail art

Img

Opět další prezentace firmy INDIGO!!! nové nápady na využití našeho materiálu a především inspirace pro Vás na svatební nehtíky! Neváhejte protože místa se už plní! Budu se opět moc těšit! přijďte načerpat inspiraci! Uvidíte práci s pait gelem a fólií,kameny gelem, krekovací fólie a další nápady a inspirace! Na prezentaci možnost nákupu materiálů Indigo Nails, vzorníky všech barev k nahlédnutí. Cena jen 300,-